RuumAB OÜ GIS ja tarkvara koolitused

Ruumab OÜ tegevusteate nr EHIS-es on 206838 ja õppeasutuse ID on 39632. Standardkoolitused toimuvad õppkavarühmas Arvutikasutus. Kõik koolitused on 100% praktiline töö tarkvaraga.

Ruumabi poolt korraldatavad koolitused on MapInfo baaskoolitus, MapInfo edasijõudnute koolitus, MapInfo rasterlaiendi koolitus ning MapInfos kaartide ja väljatrüki koostamise koolitus.

 

Koolitusele registreerimiseks või lisainfo saamiseks palume saata e-mail: mati@ruumab.ee

MapInfo kasutajatoe poole pöördumiseks kirjutada kiri gistugi@ruumab.ee

RuumAB viib läbi standardkoolitusi ja tellimuskoolitusi.

 1. Standardkoolituste programm on välja kujunenud aastatepikkuse töö tulemusema. Koolitused on täielikult lokaliseeritud, tuginevad kohalikele andmetele ja Eesti ning Baltikumi kasutusjuhtudele. Osadel standardkoolitustel on kaks taset: algajad (baas) ja edasijõudnud. Baaskoolitusel osalemise eelduseks on Windows arvuti kasutamise oskus. Edasijõudnute koolitused eeldavad eelnevat kokkupuudet antud teemaga.
 2. Tellimuskoolitused luuakse kasutaja andmetest, etteantud kasutusjuhtude põhjal. Tellimuskoolitused on MapBasicus arendamise koolitus, Andmeintegratsiooni koolitus; Geoanalüüsi koolitus; Geoandmete esitamise koolitus. Lisaks töökohatarkvarale õpetame karbist välja veebikaardi Spactrum Spatial Analyst ja ruumianalüüsiserveri Spectrum Spatial Location Intelligence moodul kasutamist. Vastava soovi olemasolul teeme ka MapInfo järeleaitamise koolitust.
 3. Koolitustel kasutatakse MapInfo viimast versiooni ja kogenud koolitajaid, kelle andmed on toodud allpool. Koolitusi täiendatakse jooksvalt vastavalt iga uue MapInfo versiooni väljatulekuga. Koolituste lõpus täidavad koolitatavad tagasiside lehed, mille alusel tehakse koolitustes täiendusi. Standardkoolituste sisu on 10 aastase koolituskogemuse tulemus.
 4. Koolitajad: 
  • Mati Tee - keskkonnafüüsika magister, 24 aastane töökogemus geoinfosüsteemide ja analüüsidega sh MapInfo ja Spectrum Spatial tarkvaradega.
    

Koolituste tehniline info

Koolitusel kasutatakse alati kõige viimast MapInfo versiooni ja oma arvutit kaasa võtta pole vajadust (kui pole teisiti kokku lepitud).

Baaskoolitus ja edasijõudnute koolitus kestavad kumbki kaks päeva, rasterkoolitust ning väljatrüki koolitus ühe päeva. Koolitused algavad tavaliselt hommikul kell 10 ja kestavad õhtul kella 17-ni, vahepeale jääb tunniajane lõuna ja kohvipausid. Iga osaleja saab eestikeelse konspekti ja tunnistuse Ruumabi koolitusel osalemise kohta. Lisaks koolitusülesanded, et vajadusel koolitusel õpitutut korrata. Lektoriks on Mati Tee (mati@ruumab.ee)

Koolitusele registreeruja kohustub tasuma arve 10 (kümne) päeva jooksul peale arve esitamist. Hilisemal tasumisel lisandub viivis 0.15 % päevas.

Kursusest äraütlemise korral:

 • rohkem kui 5 tööpäeva enne kursuse toimumist tagastatakse makstud raha 100% ulatuses.
 • kuni 3 tööpäeva enne kursuse toimumist tagastatakse 50 % rahast.

Ruumab OÜ jätab endale õiguse muuta kursuste toimumispäevi. Kui muudetud kursuste toimumise ajad kliendile ei sobi, tagastatakse makstud raha 100% ulatuses.

Koolitusele registreerimiseks või lisainfo saamiseks palume saata e-mail: mati@ruumab.ee,  MapInfo kasutajatoe poole pöördumiseks kirjutada kiri gistugi@ruumab.ee